Prázdno STEIN27 akordy
Varianta 1/3
Transpozice
-
P1.
Fmix-x-x-x Gx-x-x-x
Hmix-x-x-x Dmaj7x-x-x-x
S1.
FmiTopím se v jejím parféGmu a cejtím jenom ji
HmiJe mi zvláštně, aDmaj7le přesto krásně
FmiKérky na jejím úzkým Gtěle se lepí na mý
Hmix-x- Zdá se, Dmaj7že se mi zdál sen
B1.
FmiVím, že jsem naivní, Gchtěl bych bejt na i v ní
HmiKlusám tím podsvětím a Dmaj7nevím, kde to vůbec jsem
FmiMyslím jenom na ni, Gona zas na jiný
HmiAť aspoň na chvíli něDmaj7kdo to prázdno zaplní
R1.
FmiJá bych nezapomněl, Gjá bych tu pro ní byl
HmiOna každou noc vedle Dmaj7jinýho usíná
FmiŽe jsem to neviděl, Gjsem fakt pěknej debil
HmiVypálit vzpomínky, nic Dmaj7jinýho nezbývá
R2.
FmiWo-o, woo-Go-o, wo
Teď Hmisere ji, že běhám za jiDmaj7nýma a že nejsem s ní
FmiWo-o, woo-Go-o, wo
Teď Hmisere ji, žе běhám za jiDmaj7nýma a že nejsem s ní
S2.
FmiNikdy sе nezměnil, Gnikdy se nezměním
HmiNikdy se nezabil, Dmaj7chtěla jsi mě zabít
FmiPřevychovat si mě, jak Gse ti to zrovna hodí
HmiMáš v sobě ďábla, Dmaj7nikdo mi nevěřil
FmiCo jsem tě poznal, nejde Gjíst
HmiCo jsem tě poznal, nejde Dmaj7spát
FmiMěl jsem uzavřenej Gkruh, chytil jsem se na tvůj Hmiprut
Má to ale jeden Dmaj7háček, pravda nespí i v Fmipátek
B2.
Nikdy sе nezměnil, Gnikdy se nezměním
HmiNikdy se nezabil, Dmaj7chtěla jsi mě zabít
FmiPřevychovat si mě, jak Gse ti to zrovna hodí
HmiMáš v sobě ďábla, Dmaj7nikdo mi nevěřil
R1.
FmiJá bych nezapomněl, Gjá bych tu pro ní byl
HmiOna každou noc vedle Dmaj7jinýho usíná
FmiŽe jsem to neviděl, Gjsem fakt pěknej debil
HmiVypálit vzpomínky, nic Dmaj7jinýho nezbývá
R2.
FmiWo-o, woo-Go-o, wo
Teď Hmisere ji, že běhám za jiDmaj7nýma a že nejsem s ní
FmiWo-o, woo-Go-o, wo
Teď Hmisere ji, žе běhám za jiDmaj7nýma a že nejsem s ní
100%
Akordy v písni
pro pokročiléAkordů je tu požehnaně, celkem čtyři akordy: Fmi, G, Hmi a Dmaj7. Bez zvládnutého barré (Fmi, Hmi a Dmaj7) se tu neobejdete. Píseň vychází z tóniny D dur.
O písni
Společný singl Sofiana Medjmedje a STEIN27 vyšel 17. června 2022 pod hlavičkou vydavatelství WiseMusic. Pod textem je podepsaný sám Sofian, jako skladatelé jsou u písně uvedeni Josef Bieniek a Petr Adámek.
Jde o popovou skladbu v tempu 120 BPM, která vyšla samostatně, bez vazby na album. Na kytaře se přitom hraje překvapivě příjemně - drží se několika akordů kolem Gm, Cm a Ebmaj7, takže si ji užijete, i když zrovna nejste studovaný jazzman. Možná i proto se rychle zabydlela ve zpěvnících, kam se novinky z českého popu dostávají spíš výjimečně.