F Cilek Aromali Kremali Biskuvi akordy
Varianta 1/2
Transpozice
-
FHraju vám písničku v eFku
potkal jsem v Perlovce děvku
Hraju vám písničku v F
odkud je ten hroznej řev?
To totiž křičí ta děvka
že jí v mozku praskla cévka
ptám se jí: "Copak to jde?
Radši ti zahraju písničku v DD..."
100%
Akordy v písni
mírně pokročiléV písni se střídá dva akordy: F a D. Většina jde zahrát v základních tvarech, jen F se neobejde bez barré. Tip: s kapodastrem na 2. pražci se barré zbavíte úplně a hrajete tvary D# a C.