Plný Zpěvník
Vyhledávání

Je v tomhle něco víc Ag Flek akordy

Varianta 1/4
Transpozice
-
Jako Emimalované jsou Csny které spřádDáš.
EmiMě do nich Dvtahuješ bez Cptaní.
Měla bych Godejít.
Když jsem Amiotvírala dveře
ty Dvšechno jsi neřek'
a teď Emiříct neumím Cti Dne,
proč právě Gjá ?
Kdyby sis hrál třeba na krále
stokrát zalhal já ti uvěřím,
protože chci.
Já vůbec nevím co dál,
čert aby tě vzal,
nejsem jen zblázněná.
Je v tom něco víc.
Co umíníš si za tím jdeš,
jak získat lidi na svou stranu víš.
Všechny nějak přesvědčíš.
Jak hluboko pod kůži tě mám
v tom zvláštním násilí jsi sám,
možná tím všechno jednou poničíš.
Číslo jsi byl a máš i pár vroubků
já slyšet to musela od druhých
to bolí víš?
teď ale nechat tě jít
stejně nebyl by klid
nejsem jen zblázněná
je v tom něco víc.
100%

Akordy v písni

pro začátečníky

Na celou píseň vám stačí pět akordů: Emi, C, D, G a Ami. Všechny se hrají v základních otevřených tvarech bez barré, takže si na ni troufnou i začátečníci. Tónina: E moll.

EADGBE23
Emi
EADGBEx321
C
EADGBExx132
D
EADGBE213
G
EADGBEx231
Ami

Další písničky od Ag Flek

Všechny písničky od Ag Flek